top of page

VİZYON

Özaktaç olarak vizyonumuz, üç temel ilkenin rehberlik ettiği dönüştürücü bir yolculuğu kapsıyor: Konsept Mağazalar, Sürdürülebilirlik ve Küresel Genişleme. Konsept Mağazalar, müşterilerimizin yenilikçi ürünlerimizi ilk elden keşfedebilecekleri ve marka kültürümüzle etkileşime geçebilecekleri sürükleyici ve ilgi çekici deneyimler sunma taahhüdümüzü özetlemektedir. Sürdürülebilirlik, vizyonumuzun temel taşlarından biridir ve yalnızca yaşamları iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda gezegenimizi de besleyen ürünler ve uygulamalar yaratmaya olan sarsılmaz bağlılığımızı yansıtmaktadır.

 

Küresel Genişleme yolculuğuna çıkarken, değerlerimizi, ürünlerimizi ve deneyimlerimizi çeşitli küresel topluluklarla paylaşarak etkimizi sınırların ötesine taşımaya çalışıyoruz. Bu bütünsel vizyon bizi ileriye taşıyor, sürekli yenilik yapma, çevremizi koruma ve dünyayla derin bir düzeyde bağlantı kurma konusunda bize ilham veriyor.

KONSEPT MAĞAZALARI

Konsept Mağazaları

Özaktaç, konsept mağazaları ile müşterilerine ürünleriyle ilgili sürükleyici bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Çocuklar belirlenmiş oyun alanlarında eğlenirken ziyaretçiler kahvenin tadını çıkarabilir.

 

Özaktaç konsept mağazaları, müşterilerin istedikleri zaman ürün inceleyip satın alabilecekleri sıcak ve konforlu bir ortam yaratıyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM

Sürdürülebilir Üretim

Özaktaç, çevre üzerinde olumlu bir etki yaratmayı taahhüt eder ve sürdürülebilirliği sağlamak için çeşitli adımlar atar.

 

Özaktaç, ürünleri için aktif olarak çevre dostu malzemeler arar ve atıkları en aza indiren ve enerji tüketimini azaltan üretim süreçleri kullanır.

KÜRESEL GELİŞİM

Küresel Gelişim

Amacımız tüm çalışmalarımızda öncülük etmektir. Yaptığımız her şeyde dünya standartlarında standartları yakalamayı hedefliyoruz.

 

Kendimizi öncü olmaya ve hedeflerimize ulaşmak için proaktif adımlar atmaya adadık.

HAKKIMIZDA

Misyon

Değerlerimiz

Yönetim

Vizyon

MILESTONES

Özaktaç about
Özaktaç categories

KATEGORİLER

bottom of page