top of page

GOKIDY

Aktif ve Mutlu Çocuklar

Gokidy, çocuklar için yüksek kaliteli bisikletler sağlama konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Çocukların geleceğimiz olduğunu biliyoruz ve her çocuğun güvenli ve keyifli bir bisiklet deneyimi yaşamayı hak ettiğine inanıyoruz.

 

Bisikletlerimiz çocukların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve ömür boyu sürecek bir bisiklet sevgisi geliştirmelerine yardımcı olmak için mümkün olan en iyi ürünleri sağlamaya adanmıştır. Kullandığımız malzemelerden bisikletlerimizin tasarımına kadar güvenlik, konfor ve dayanıklılığa öncelik veriyoruz. Çocukların bisiklet sürmenin keyfini keşfetmelerine yardımcı olma görevimizde bize katılın!

Bisikletlerimiz, büyüyen ve gelişen çocukların değişen ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yılda 150 binden fazla bisiklet satışı yapan Gokidy, 0-4 yaş arası çocuklardan gençlere kadar farklı yaş gruplarına göre hazırlanmış geniş bir model yelpazesi sunuyor.

Sadece fiziksel aktiviteyi ve sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmekle kalmayan, aynı zamanda çocuklar için eğlenceli ve keyifli bir deneyim sağlayan bisikletler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Minik Sürücüler Yaratıyoruz

Uyum Sağlayacak Şekilde Tasarlandı

+150 K Adet Yıllık Bisiklet Üretimi

Farklı Yaş Grupları İçin Çeşitler

Konsept Mağazalar sadece sıradan perakende satış yerleri değil, bisiklet tutkunları ve aileleri için bir deneyim alanıdır. Bisiklet parkurları ve doğanın güzelliğini hissedeceğiniz botanik bölümleriyle bu mağazalar benzersiz ve interaktif bir alışveriş deneyimi sunuyor.

 

Yeni başlayanlardan uzmanlara kadar herkes bu mağazalarda eğlenecek bir şeyler bulabilir. Konsept kafemizde, aile ve arkadaşlarla kaliteli zaman geçirmek için rahat ve dinlendirici bir ortam yaratarak atmosfere katkıda bulunur. İster bisiklet alışverişi yapmak ister sadece bir fincan kahve içmek isteyin, Konsept Mağazaları herkese uygun bir şeyler sunar. Gelin, bu sıra dışı mağazalarda bisiklet sürmenin keyfini bambaşka bir şekilde keşfedin.

Konsept Mağazalarımızda Eğlenceyi Deneyimleyin

Çok Yakında Sizlerle !

bottom of page