top of page

MİSYONUMUZ

Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Özaktaç Grubu olarak misyonumuz, müşterilerimizin yaşam boyu memnuniyetini kolaylaştıran ve mutluluğunu artıran yenilikçi ve uluslararası kabul görmüş ürün ve hizmetler sunmaktır. Faaliyet gösterdiğimiz her yerde olağanüstü değer sunan güvenilir ve lider bir şirket olmak için çalışıyoruz.

Özaktaç, geniş bir kategori yelpazesinde müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlayan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Özaktaç, kuruluşundan bu yana sürekli bir mükemmellik arayışı ve tüm çabalarında liderlik taahhüdü ile hareket etmektedir. Şirket, bisikletten modaya, ev eşyalarından daha fazlasına kadar her biri kendine özgü bir kimliğe ve uzmanlığa sahip çok çeşitli markalara ev sahipliği yapmaktadır.

 

Özaktaç'ta aklımızdan geçeni söylemeye ve risk almaya, eylemlerimizin sorumluluğunu üstlenmeye ve başarı vizyonumuzu inisiyatif ve proaktiflikle sürdürmeye inanıyoruz. Yaptığımız her işte dünya standartlarına ulaşmayı arzuluyor, öncü olmaya çalışıyor ve hedeflerimize ulaşmak için proaktif adımlar atıyoruz.

 

Gelecek vizyonumuza ulaşmak için geçmiş deneyimlerimizden ders çıkarmaya ve değişime uyum sağlamaya kararlıyız. Sürekli olarak kendimizi geliştirmek ve yenilikçi çözümleri benimseyerek sektörümüzde lider olmak için çabalıyoruz. Ürünlerimizin, değerlerimizle uyumlu zamansız bir yaşam sanatını somutlaştırarak nesilden nesile sürecek şekilde tasarlanması gerektiğine inanıyoruz.

 

Aynı zamanda, etik davranışlara bağlıyız ve tüm faaliyetlerimizde ve ilişkilerimizde dürüstlük konusunda ısrarcıyız. Sosyal ve çevresel sorumluluklarımızın farkındayız ve bu alanlardaki taahhütlerimizi güçlendirmek için sürekli çalışıyoruz. Özaktaç gibi bir şirketin hem toplum hem de sektörümüz için göstermesi beklenen liderliği yansıtarak bu sorumluluklarla aktif bir şekilde ilgileniyoruz.

 

Mükemmelliğe, yeniliğe ve etiğe olan bağlılığımız sayesinde, yaptığımız her işte kalite, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluğun ön planda olduğu daha iyi bir dünya vizyonumuzu somutlaştıran ürünler yaratmaya çalışıyoruz.

bottom of page