top of page

JOLIE

Düzenleyiciler & Bavullar

Jolie, hayatınızı düzenli ve keyifli hale getirmek için pratik ve şık çözümler sunan bir markadır. Evinizi dağınıklıktan uzak tutmak için fonksiyonel düzenleyici kutulardan, içeceklerinizi ve yemeklerinizi istediğiniz sıcaklıkta tutmak için kullanışlı termoslara, güneşte geçireceğiniz bir gün için tüm temel ihtiyaçlarınızı taşıyabileceğiniz modaya uygun plaj çantalarına. Jolie ürünleri, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı sağlayan, en kaliteli malzemeler ve detaylara dikkat edilerek tasarlanmıştır. Jolie ile günlük rutininize şıklık ve işlevsellik katabilir, her aktiviteyi biraz daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Jolie, düzenleme ve depolama için pratik ve şık çözümler sağlama konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Ürünleri işlevsellik ve estetik düşünülerek tasarlanmıştır. Düzenleyici kutuları evinizi dağınıklıktan uzak tutmak için harika bir çözümken, termosları hareket halindeyken en sevdiğiniz içecekleri ve atıştırmalıkları yanınızda taşımanıza yardımcı olur.

 

Plaj çantaları geniş ve sağlamdır ve plajda bir gün geçirirken temel ihtiyaçlarınızı düzenli tutmanız için bol ceplidir. Jolie'nin ürünleri, yıllarca dayanmalarını sağlayacak şekilde yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. İster evde ister seyahatteyken depolama çözümleri arıyor olun, Jolie'nin ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli ürünleri vardır.

Evinize Düzen Katar

Evinize düzen katar

8 Konsept, Geniş Ürün Yelpazesi

Yılda 3K Evi Düzenler

Pratik İşlevsellik

Jolie'nin termos ve plaj çantaları, yiyecek ve içeceklerinizi sıcak ve soğuk tutmanız için Özaktaç'ın en iyi teknolojisi ile tasarlanırken, plajda ihtiyaç duyacağınız malzemeler için su geçirmez mükemmel koruma sağlar.

 

İster pikniğe, ister plajda bir güne veya kamp gezisine gidiyor olun, Jolie'nin termos çantaları ve plaj çantaları, yiyecek ve içeceklerinizin mükemmel sıcaklıkta kalmasını ve eşyalarınızın kuru kalmasını sağlamak için mükemmel bir arkadaştır. Jolie'nin kaliteye olan bağlılığı ve Özaktaç'ın yenilikçi teknolojisi ile açık hava maceralarınızı yiyecek, içecek, eşya derdi olmadan yaşayabilirsiniz.

Geziye Hazır, Serin ve Kuru 

Jolie
Evde sürdürülebilir olmak

Evde Sürdürülebilir Olmak

Atık ve plastiklerden geri dönüştülmüş ürünler
Atık ve plastiklerden geri dönüştürülmüş ürünler.
Daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyata alma
Daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyata satın alma fırsatı.
Üretim için enerji kullanımında optimum çözümler
Üretim için enerji kullanımında optimum çözümler.

HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Değerlerimiz

Yönetim

Vizyonumuz

KİLOMETRE TAŞLARI

Özaktaç About
Özaktaç Categories

KATEGORİLER

bottom of page