top of page

DEĞERLERİMİZ

Özaktaç'ın değerleri dinamizm, liderlik, güvenilirlik ve gelişim üzerine kuruludur. Şirket inisiyatif almaya, proaktif olmaya ve eylemlerinin sorumluluğunu üstlenmeye inanır. Yaptığı her işte dünya standartlarına ulaşmayı hedefler ve tüm çabalarında lider olmayı taahhüt eder. Özaktaç güvenilirliğe değer verir ve müşterileri, ortakları ve paydaşlarıyla kalıcı ilişkiler kurmak için çaba gösterir. Şirket, sektöründe lider olmak için yenilikçi çözümleri benimseyerek sürekli öğrenme ve gelişmeye kendini adamıştır. Genel olarak, Özaktaç'ın değerleri mükemmelliğe adanmışlığı ve yenilik ve büyüme tutkusunu yansıtmaktadır.

Değerlerimiz

Özaktaç Dinamizm

DİNAMİZM

Özaktaç'ta fikirlerimizi söylemeye ve risk almaya inanırız. Eylemlerimiz için sorumluluk alırız. Başarı vizyonumuzu sürdürmek için inisiyatif almaya ve proaktif olmaya kararlıyız.

Özaktaç Liderlik

LİDERLİK

Hedefimiz tüm çalışmalarımızda öncü olmaktır. Yaptığımız her işte dünya standartlarına ulaşmayı arzuluyoruz. Kendimizi öncü olmaya ve hedeflerimize ulaşmak için proaktif adımlar atmaya adadık.

Özaktaç Güvenilirlik

GÜVENİLİRLİK

Tüm ilişkilerimizde özgünlüğe, saygıya ve güvene değer veririz. Güvenilirlik yoluyla paydaşlarımızın güvenini kazanırken kendimize karşı dürüst olmaya çalışıyoruz.

Özaktaç Gelişim

GELİŞİM

Gelecek vizyonumuza ulaşmak için geçmiş deneyimlerimizden ders çıkarmaya ve değişime uyum sağlamaya kararlıyız. Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye ve yenilikçi çözümleri benimseyerek sektörümüzde lider olmaya çalışıyoruz.

DYNAMISM

We believe in speaking our minds and taking risks at Özaktaç. We take responsibility for our actions. We are driven to take initiative and be proactive in pursuing our vision for success.

LIDERSHIP

Our goal is to lead the way in all our endeavors. We aspire to achieve world-class standards in everything we do. We are dedicated to being pioneers and taking proactive steps to achieve our goals.

TRUSTWORTHINESS

We value authenticity, respect, and trust in all our relationships. We strive to be true to ourselves, while earning the trust of our stakeholders through reliability.

DEVELOPMENT

To achieve our vision for the future, we are committed to learning from our past experiences and adapting to change. We are constantly striving to improve ourselves and become leaders in our industry by embracing innovative solutions.

Degerlerimiz

HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Değerlerimiz

Yönetim

KİLOMETRE TAŞLARI

Özaktaç Hakkımızda
Özaktaç Categories

KATEGORİLER

SORUMLULUKLARIMIZ

Sürdürülebilirlik

Etik

Sosyal Etkileşimler

Özaktaç Responsibilities
bottom of page