top of page

MÜŞTERİ ODAKLI İŞÇİLİK

Özaktaç'ta yaptığımız her şeyin merkezinde müşterilerimiz yer alır. Müşterilerimiz için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamaya kararlıyız ve bu, müşteri odaklı üç temel taahhüdümüze yansır: olağanüstü müşteri hizmeti sunmak, yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmak ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli gelişmek. Müşterilerimize öncelik vererek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, kalıcı ilişkiler kurabileceğimize ve güvenilir bir marka olarak güçlü bir itibar oluşturabileceğimize inanıyoruz.

"Özaktaç'ta müşterilerimiz yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor. İhtiyaç ve beklentilerine odaklanarak onların hayatlarında gerçekten fark yaratan ürünler ve deneyimler yaratabileceğimize inanıyoruz. Bu nedenle müşteri odaklılık bizim için sadece bir iş stratejisi değil aynı zamanda şirketimiz için bir yaşam tarzıdır."

- Özgür Özaktaç, Özaktaç A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı

Müşteri ihtiyaçlarını hızlı ve profesyonel bir şekilde ele alarak olağanüstü müşteri hizmeti sağlamak.

Değişen tercihlerini ve ihtiyaçlarını anlamak için düzenli müşteri geri bildirim anketleri yapmak.

Müşteri gereksinimlerine göre kişiselleştirilmiş ürün önerileri ve özelleştirilmiş çözümler sunmak.

Müşteri taleplerini karşılamak için ürün kullanılabilirliğini, rekabetçi fiyatlandırmayı ve zamanında teslimatı sağlamak.

Müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlamak için sorunsuz bir iade politikası ve garanti desteği sağlamak.

Marka bilinirliği oluşturmak ve müşteri geri bildirimi toplamak için müşterilerle sosyal medya platformlarında etkileşim kurmak.

Müşterilere hizmet verme konusundaki becerilerini ve uzmanlıklarını geliştirmek için çalışan eğitimine ve gelişimine yatırım yapmak.

Müşteri geri bildirimlerine ve pazar eğilimlerine dayalı olarak ürün kalitesini, tasarımını ve işlevselliğini sürekli geliştirmek.

Diğer Taahhütlerimiz

GİRİŞİMCİLİK

SÜREKLİ GELİŞİM

bottom of page