top of page

HAKKIMIZDA

Özaktaç Grup olarak misyonumuz, müşterilerimizin yaşam boyu memnuniyetini kolaylaştıran, mutluluğunu artıran, yenilikçi ve uluslararası kabul görmüş ürün ve hizmetler sunmaktır. Faaliyet gösterdiğimiz her yerde olağanüstü değer sunan güvenilir ve lider bir şirket olmaya çalışıyoruz.

Özaktaç Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Özaktaç'ın değerleri dinamik, güvenilir, liderlik ve gelişim odaklıdır. Şirket, eylemleri için sorumluluk almaya ve tüm çabalarında dünya standartlarında standartlara ulaşmaya inanmaktadır. Kalıcı ilişkiler kurmaya sarsılmaz bir bağlılıkla Özaktaç, sektöründe lider olmak için yenilikçi çözümleri benimsiyor. Bu değerler, şirketin mükemmellik, yenilikçilik ve büyümeye olan bağlılığını yansıtır.

Özaktaç Değerlerimiz

DEĞERLERİMİZ

Özaktaç Grubu, yönetim kurulu üyeliği modeliyle yönetilmektedir. Yönetim kurulu, şirketin faaliyetlerini denetler ve stratejik yönü belirler, işin sorumlu ve etik bir şekilde yürütülmesini sağlamak için çalışır.

Özaktaç Yönetim

YÖNETİM

Özaktaç, sürdürülebilirliğe olan bağlılığını sürdürürken, çeşitli sektörlerde lider bir küresel marka olmayı hedeflemektedir. Yenilikçi çözümler ve müşteri odaklı bir yaklaşımla şirket, beklentileri aşmaya ve tüm paydaşlar için değer yaratmaya çalışmaktadır.

Özaktaç Vizyonumuz

VİZYONUMUZ

15

Marka

100M

Satılan Ürün

500+

Çalışan

Özaktaç Grup, aile değerlerine ve mirasına her zaman değer vermiş ve her markasının kimliği, mirası ve uzmanlığı doğrultusunda gelişime açık olmuştur. Kullanıcılarını mutlu etmeyi ilk şart olarak gören ve köklü bir marka olma yolunda ilerleyen bir firmadır. Firma bünyesinde bisiklet, oyuncak, kırtasiye, ev eşyaları, kamp ve spor malzemeleri gibi tüketim ürünleri barındırmaktadır.

bottom of page