top of page

ROOKIE

Çocuklar için Bisiklet & Scooter

Rookie, dünyayı iki tekerlek üzerinde keşfetmeye yeni başlayan minikler için tasarlanan bir markadır. Bisiklet ve scooterları ile Rookie, çocukların aktif olmasını ve bunu yaparken eğlenmesini kolaylaştırır. Bisikletleri, ayarlanabilir koltuklar ve gidonlar, sağlam çerçeveler ve kullanımı kolay frenler gibi özelliklerle güvenlik, konfor ve dayanıklılığa odaklanılarak tasarlanmıştır.

 

Scooterlar ayrıca, genç sürücülerin tutunmasını kolaylaştıran hafif tasarımları ve kaymaz ayak plakaları ve güvenilir frenler gibi güvenlik özellikleri ile uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Rookie ile çocuklar, güvende kalarak ve eğlenirken, bisiklete binmenin keyfini keşfedebilir ve yeteneklerinde güven kazanabilir.

Rookie markası miniklerin güvenliği ve konforu için tasarlandı. En önemli özelliklerden biri, çocukların bisikleti veya scooter'ı tutmasını ve manevra yapmasını kolaylaştıran hafif çerçevedir. Ek olarak, ayarlanabilir koltuk ve gidon, farklı boylardaki çocuklar için rahat ve kişiselleştirilmiş bir uyum sağlar.

 

Marka ayrıca çocuklara hitap eden, onları dışarı çıkmaya ve aktif kalmaya teşvik eden bir dizi eğlenceli renk ve tasarım sunuyor. Ayrıca, sağlam frenler ve dayanıklı lastikler gibi güvenlik özellikleriyle ebeveynler, sürüş sırasında çocuklarının güvenliğinden emin olabilirler.

Yeni Sürücüler Yaratıyoruz

4 Scooter & 3 Bisiklet Konsepti

+150 K  Adet Yıllık Bisiklet Üretimi

Ayarlanabilir Yükseklik

Konsept Mağazalar sadece sıradan perakende satış yerleri değil, bisiklet tutkunları ve aileleri için bir deneyim alanıdır. Bisiklet parkurları ve doğanın güzelliğini hissedeceğiniz botanik bölümleriyle bu mağazalar benzersiz ve interaktif bir alışveriş deneyimi sunuyor.

 

Yeni başlayanlardan uzmanlara kadar herkes bu mağazalarda eğlenecek bir şeyler bulabilir. Konsept kafemizde, aile ve arkadaşlarla kaliteli zaman geçirmek için rahat ve dinlendirici bir ortam yaratarak atmosfere katkıda bulunur. İster bisiklet alışverişi yapmak ister sadece bir fincan kahve içmek isteyin, Konsept Mağazaları herkese uygun bir şeyler sunar. Gelin, bu sıra dışı mağazalarda bisiklet sürmenin keyfini bambaşka bir şekilde keşfedin.

Konsept Mağazalarımızda

Eğlenceyi Deneyimleyin

Çok Yakında Sizlerle !

bottom of page