top of page

BLITZ

Teknolojik Yardımcınız

Blitz, atletik deneyimi geliştirmek için tasarlanmış çok çeşitli yenilikçi ve son teknoloji ürünü ürünler sunan bir teknoloji markasıdır. Dijital tartı ve elektronik masaj tabancaları gibi ürünlerle Blitz, sporcuların performanslarını ve dinlenmelerini optimize etmelerine yardımcı olmaya kendini adamıştır.

 

Dijital tartı hassas ve kusursuzdur, sporcuların ilerlemelerini takip etmelerini ve kilolarını takip etmelerini kolaylaştırır. Elektronik masaj tabancası, dolaşımı iyileştirmeye ve kas gerginliğini gidermeye yardımcı olan derin bir doku masajı sağlar, bu da onu egzersiz sonrası toparlanma için ideal bir araç haline getirir. İster profesyonel bir sporcu olun, ister sadece aktif kalmaktan hoşlanan biri olun, Blitz performansınızı bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan ürünlere sahiptir.

Blitz ürünleri güvenilirlikleri, verimlilikleri ve yenilikçilikleri ile bilinir. Markanın dijital tartıları, hassas ve doğru ölçümler sunarak kullanıcıların ağırlıklarını ve ilerlemelerini takip etmelerini kolaylaştırıyor.

Elektronik masaj tabancaları, sporculara kas ağrısını azaltmak ve daha hızlı iyileşmeyi desteklemek için derin ve etkili bir masaj sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ek olarak, Blitz ürünleri, geniş bir kullanıcı yelpazesi tarafından erişilebilir olmalarını sağlayan özellikleriyle kullanıcı dostudur.

Daha İyi Atletik Deneyim

Daha iyi atletik deneyim

Yüksek Hassasiyet & Dayanıklılık

Yılda 2,2 M Sporcuya Yardımcı Olur

Kullanıcı Dostu, Pratik Modlar

Özaktaç Grup, sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını teşvik eden yenilikçi ve sürdürülebilir ev teknolojisi ürünleri geliştirmeye kararlıdır. İster spor takibi, ister hareket ve aktiviteyi teşvik eden akıllı ev teknolojisi olsun, ürünlerimiz insanların aktif kalmalarına ve günlük yaşamlarıyla meşgul olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

 

Aktif kalmanın sağlıklı bir yaşam tarzının önemli bir bileşeni olduğuna inanıyoruz. Ürünlerimiz, insanların fitness hedeflerinin zirvesinde kalmalarını kolay ve rahat hale getirmek için tasarlandı. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız, ürünlerimizin uzun süre dayanacak, atıkları azaltacak ve kaynakların daha sorumlu bir şekilde kullanılmasını teşvik edecek şekilde tasarlandığı anlamına gelir.

Aktifler için Teknoloji

Aktifler için teknoloji
birçok şeyi yararlı hale getiriyoruz

Birçok Şeyi Yararlı Hale Getiriyoruz

Eski teknoloji cihazlardan geri dönüştürülmüş ürünler
Eski teknoloji cihazlardan geri dönüştürülmüş ürünler.
daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyata satın alma fırsatı
Daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyata satın alma fırsatı.
bisiklete binerek,uzun vadede karbon salınımını %67 oranında azaltacaksınız
Bisiklete binerek, uzun vadede karbon salınımını %67 oranında azaltacaksınız.
Özaktaç Categories

KATEGORİLER

HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Değerlerimiz

Yönetim

Vizyonumuz

KİLOMETRE TAŞLARI

Özaktaç About
bottom of page