top of page
retail-30.jpg

PERAKENDE

Özaktaç Perakende, aktif yaşam tarzı ve teknolojik ürünlerin yanı sıra ev ve yaşam tarzı ürünlerinden oluşan geniş bir koleksiyon sunmaktadır. Özaktaç, bisiklet ve ev ürünlerinde kalite ve şıklık arayan müşterilerinin tek adres olmasını hedefliyor.

Özaktaç Perakende, konsept bisiklet mağazası ile ev ve yaşam tarzı mağazasını içermektedir. Konsept bisiklet mağazası, dağ bisikletleri, yol bisikletleri ve elektrikli bisikletler dahil olmak üzere her yaş ve seviye için geniş bir bisiklet yelpazesi sunar. Kalite, dayanıklılık ve performansa odaklanan bisiklet markalarımız, şirketin Türkiye'deki kendi fabrikasında tasarlanmakta ve üretilmektedir.

 

Ev ve yaşam mağazamız ise mobilya, dekor, tekstil ve aksesuarlar dahil olmak üzere çok çeşitli ev ve yaşam tarzı ürünleri koleksiyonu sunuyor.

 

Mağaza, Özaktaç'ın yüksek kaliteli malzemeleri, yenilikçi tasarımları ve uygun fiyatları ile tanınan Qumash, Tonilato, Jolie, Pet Love ve Krone gibi tekstil markalarını sergiliyor. Özaktaç, konsept mağazaları ile bisiklet ve ev ürünlerinde kalite ve şıklık arayan müşteriler için tek adres olmayı hedefliyor.

Ürünlerimizi Yerinde Deneyin

Ürünlerimizi yerinde deneyin

15 Marka

2 Farklı Konsept

Özaktaç Konsept Mağazaları, perakende sektörüne devrim niteliğinde bir katkı sağlayarak müşterilerine benzersiz ve sürükleyici bir alışveriş deneyimi sunuyor. Mağazalar, tüm duyuları harekete geçiren dinamik ve etkileşimli bir ortam sağlamak için tasarlanmıştır.

 

Müşteriler, simüle edilmiş bir dış mekan ortamında bir bisikleti test etmek veya çocuklarının sürdürülebilir oyuncaklarla oynamasına izin vermek gibi gerçek hayattaki durumlarda ürünleri deneyebilir. Botanik bölümünde bir fincan kahvenin tadını çıkarırken, mutfak eşyaları ve giysiler de dahil olmak üzere mağazanın farklı bölümlerini de keşfedebilirler.

 

Özaktaç Konsept Mağazaları, rakipsiz müşteri deneyimine odaklanarak perakendede gerçek bir atılımı temsil ediyor. Bu deneyimi sizlerle bir an önce buluşturabilmek için sabırsızlanıyoruz.

Perakende Sektörüne Farklı Bir Atılım

Perakende sektöründe farklı bir atılım
Dünyamız için planlıyoruz

Dünyamız için Planlıyoruz

verimli bir dağıtım planı oluşturmak
Verimli bir dağıtım planı oluşturmak.
karbon ayak izi azaltılırken dağıtım bütçesi optimum seviyede tutulmaktadır
Karbon ayak izi azaltılırken, dağıtım bütçesi optimum seviyede tutulmaktadır.
Doğru model ile uzun vadede dünyanın karbon salınımı %35 oranında azaltılacakatır
Doğru model ile uzun vadede dünyanın karbon salınımı %35 oranında azaltılacaktır.
bottom of page