top of page
Özakaç Bicycle

BİSİKLET

Bisikletlerimiz, üstün performans ve dayanıklılık sağlamaları için özel malzemeler kullanılarak son teknoloji ürünü Türk fabrikamızda tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Sağlıklı yaşam için her kullanım alanına uygun bisikletler üretiyoruz.


İşe gidip gelirken güvenilir ve konforlu bir bisiklet veya yarış ve arazi maceraları için yüksek performanslı bir model olarak ürünlerimize güveniyoruz, Özaktaç'ta herkes için bir şeyler var.

 

Kaliteye ve yeniliğe odaklanarak, müşterilerimize mümkün olan en iyi sürüş deneyimini sağlamaya kararlıyız. Koleksiyonumuzu bugün keşfedin ve ihtiyaçlarınız için mükemmel bisikleti keşfedin.

Aktif Şehir Hayatına

Uyum Sağlayın

Aktif Şehir Hayatına Uyum

4 Farklı Model

150 K + Yıllık Bisiklet Üretimi

Çocuklar İçin Opsiyonlar

HİZMETLERİMİZ

Bayilik Uygulaması

FRANCHISING UYGULAMASI

Dünya çapındaki müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunma vizyonumuzu ve kararlılığımızı paylaşan tutkulu girişimcileri bekliyoruz.

Kapsamlı desteğimiz ve kanıtlanmış iş modelimizle, rekabetçi bisiklet ve yaşam tarzı ürünleri pazarında başarılı olabilirsiniz.

Ücretsiz Expres Kargo

ÜCRETSIZ EKSPRES KARGO

Alışveriş deneyiminizi Özaktaç'ın ücretsiz ekspres kargo hizmeti ile geliştirin. Müşterilerimize en üst düzeyde kolaylık sağlamaya olan bağlılığımızın bir parçası olarak, değerli ürünlerinizin doğrudan kapınıza kadar hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Memnuniyetinizi en önemli önceliğimiz haline getiren lojistiğimizin kolaylığını ve verimliliğini deneyimleyin.

100%  Memnuniyet

%100 MEMNUNİYET

.

Memnuniyetiniz misyonumuzun merkezinde yer alır. Özaktaç olarak, siz değerli müşterilerimize benzersiz bir değer sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Herhangi bir endişeyle karşılaşmanız durumunda, yetkin müşteri destek ekibimiz ihtiyaçlarınızı karşılamaya ve tam memnuniyetinizi sağlamaya hazırdır.

BİSİKLET

Markalarımız

bottom of page