top of page

FOLDO

Şehir İçi Ulaşım İçin Kompakt Çözüm

Taşıması kolay, yüksek kaliteli, katlanabilir bir bisiklet isteyen şehir içindeki yolcular için mükemmel çözüm. Hafif çerçevesi ve kompakt tasarımı ile FOLDO kolayca katlanıp araba bagajı ve hatta masa altı gibi küçük alanlarda saklanabilir.

 

İster işlek caddelerde geziyor olun, ister toplu taşıma kullanıyor olun, FOLDO en iyi seyahat arkadaşınız olacak. Ayrıca FOLDO'nun sürdürülebilir tasarımı, karbon ayak izini azaltmak isteyenler için onu çevre dostu bir seçim haline getiriyor.

Her yaş ve deneyim düzeyine uygun geniş bir bisiklet yelpazesi bulacağınız Özaktaç Bisiklet Markaları'na hoş geldiniz. Bisikletlerimiz, üstün performans ve dayanıklılık sağlamak için en son teknoloji ve malzemeler kullanılarak Türkiyedeki fabrikamızda tasarlanmakta ve üretilmektedir.

 

İster işe gidip gelmek için güvenilir ve konforlu bir bisiklet, ister yarış ve arazi maceraları için yüksek performanslı bir model arıyor olun, Özaktaç'ta herkes için bir şeyler var. Kaliteye ve yeniliğe odaklanarak, müşterilerimize mümkün olan en iyi sürüş deneyimini sağlamaya kararlıyız. Koleksiyonumuzu bugün inceleyin ve ihtiyaçlarınız için mükemmel bisikleti keşfedin.

Aktif Şehir Hayatına

Uyum Sağlayın

Kolay katlanır ve birleştirilebilir parçalar

+150 K  Adet Yıllık Bisiklet Üretimi

Toprak zemin için uygundur

Dünyayı Harekete Geçiriyoruz

Özaktaç Grubu, Yunanistan ve Romanya'ya bisiklet ihraç ederek sınırlarını Türkiye'nin ötesine genişletti. Yüksek kaliteli bisikletler üretmesiyle tanınan Özaktaç, diğer ülkelere ihracatını ve küresel varlığını artırma potansiyeline sahiptir.

 

Bisiklete olan talep artmaya devam ederken, Özaktaç'ın kalite ve yeniliğe olan bağlılığı, bu büyüyen pazardan yararlanmak ve küresel bisiklet endüstrisinde lider bir oyuncu olarak kendini kanıtlamak için iyi bir konumdadır.

Özaktaç Küresel Ağ

35% - Yunanistan

65% - Romanya

Her Adımda Dünyayı Kurtar

Atık ve plastiklerden geri dönüştürülmüş ürünler
Atık ve plastiklerden geri dönüştürülmüş ürünler.
Bisiklet kullananların hastalanma olasılığı bisiklet kullanmayanlara göre %15 daha az
Bisiklet kullananların hastalanma olasılığı, bisiklet kullanmayanlara göre %15 daha az.
Kaynak: Insider
bisiklete binerek gönlük karbon emisyonlarını %67 orannda azaltabilirsiniz
Bisiklete binerek, günlük karbon emisyonlarını %67 oranında azaltabilirsiniz.
Kaynak: University of Oxford
bottom of page