top of page

CHAMPIONS

Yetişkinler ve Çocuklar için Şehir Bisikletleri

Champions, şehir yaşamı ve çocuklar için tasarlanmış bir dizi bisiklet sunan bir markadır. Kalite ve performansa odaklanan Champions bisikletleri, günlük kullanım taleplerine dayanacak ve sürücülere güvenilir ve keyifli bir bisiklet deneyimi sağlayacak şekilde üretilmiştir. İster işe gidiyor olun, ister şehirdeki işlerinizi hallediyor olun ya da sadece ailenizle keyifli bir sürüşün tadını çıkarın, Champions'ın ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir bisikleti vardır.

 

Şık ve stil sahibi şehir bisikletlerinden sağlam ve dayanıklı çocuk bisikletlerine kadar Champions, her bisiklet kullanıcısı için mükemmel sürüşü sağlamaya kendini adamıştır.

Her yaş ve deneyim düzeyine uygun geniş bir bisiklet yelpazesi bulacağınız Özaktaç Bisiklet Markaları'na hoş geldiniz. Bisikletlerimiz, üstün performans ve dayanıklılık sağlamak için en son teknoloji ve malzemeler kullanılarak Türkiyedeki fabrikamızda tasarlanmakta ve üretilmektedir.

İster işe gidip gelmek için güvenilir ve konforlu bir bisiklet, ister yarış ve arazi maceraları için yüksek performanslı bir model arıyor olun, Özaktaç'ta herkes için bir şeyler var. Kaliteye ve yeniliğe odaklanarak, müşterilerimize mümkün olan en iyi sürüş deneyimini sağlamaya kararlıyız. Koleksiyonumuzu bugün keşfedin ve ihtiyaçlarınız için mükemmel bisikleti keşfedin.

Şehir Hayatında Aktif Kalın

4 Farklı Model

+150 K  Adet Yıllık Bisiklet Üretimi

Çocuklar İçin Opsiyonlar

Özaktaç Grubu, Yunanistan ve Romanya'ya bisiklet ihraç ederek sınırlarını Türkiye'nin ötesine genişletti. Yüksek kaliteli bisikletler üretmesiyle tanınan Özaktaç, diğer ülkelere ihracatını ve küresel varlığını artırma potansiyeline sahiptir.

 

Bisiklete olan talep artmaya devam ederken, Özaktaç'ın kalite ve yeniliğe olan bağlılığı, bu büyüyen pazardan yararlanmak ve küresel bisiklet endüstrisinde lider bir oyuncu olarak kendini kanıtlamak için iyi bir konumdadır.

Dünyayı Harekete Geçiriyoruz

Özaktaç Küresel Ağ

35% - Yunanistan

65% - Romanya

Her Aşamada Dünyayı Kurtarın

Atık ve plastiklerden geri dönüştürülmüş ürünler
Atık ve plastiklerden geri dönüştürülmüş ürünler.
Bisiklet kullananların hastalanma olasılığı bisiklet kullanmayanlara gçre %15 daha az.
Bisiklet kullananların hastalanma olasılığı, bisiklet kullanmayanlara göre %15 daha az.
Kaynak: Insider
Bisiklete binerek günlük karbon emisyonlarını %67 oranında azaltabilirsiniz
Bisiklete binerek, günlük karbon emisyonlarını %67 oranında azaltabilirsiniz.
Kaynak: University of Oxford
bottom of page