top of page

YÖNETİM

Özgür Özaktaç, Özaktaç Grup'un kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Şirket Mayıs 2014'te kurulmuş ve faaliyetlerine ticaret sektöründe, yurt dışından çok çeşitli oyuncaklar ithal etmeye ve bunları indirimli marketlere satmaya odaklanarak başlamıştır. Ancak, Özaktaç daha sonra bisiklet üretimi ve satışına yönelmiş ve Türkiye pazarının lider şirketi haline gelmiştir. Hem çocuklar hem de yetişkinler için bisiklet üreten Özaktaç, ev tekstili sektöründe de faaliyet göstermektedir. Şirket, ürünlerini web sitesi üzerinden ve Trendyol'da doğrudan müşterilere satmaktadır.

 

Ağırlıklı olarak Çin'den ithalat yapan ve Romanya ile Yunanistan'a ihracat yapan Özaktaç, bölgedeki ağını geliştirmek için Romanya'da bir depo kurmayı planlıyor. Merkezi Bakırköy'de bulunan şirketin üretim tesisi Sancaktepe'de yer alıyor ve aynı zamanda depo ve ofis olarak da hizmet veriyor. Tekstil üretimi ise Güngören'de gerçekleştirilmekte olup, Gebze'deki fabrika binasının inşaatı devam etmektedir. Özaktaç, şirketin iki üyeden oluşan yönetim kurulunda yer alıyor. Özaktaç'ın uluslararası ağı ve üretim tesisleri, sürekli büyüme ve gelişimini yansıtmaktadır.

Özgür Özaktaç

ÖZGÜR ÖZAKTAÇ

Yönetim Kurulu Başkanı

Özaktaç Grubu, yeniliğin, yaratıcılığın ve çok çalışmanın gücüne inandığımız bir yerdir. Şirketimiz kuruluşundan bu yana uzun bir yol kat etti ve başarımızı ekibimizin yorulmak bilmeyen çabalarına ve müşterilerimiz ile ortaklarımızın sarsılmaz desteğine borçluyuz.

 

Özaktaç'ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak, mükemmellik vizyonunu paylaşan ve dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmaya kendini adamış tutkulu bireylerden oluşan bir ekibe liderlik etmekten gurur duyuyorum. Kendimizi, müşterilerimizin beklentilerini karşılamakla kalmayıp aşan yüksek kaliteli ürünler üretmeye adadık. Özaktaç'ta sürekli olarak mümkün olanın sınırlarını zorluyoruz ve bu yolculuğa sizinle birlikte devam etmekten heyecan duyuyoruz. Özaktaç'ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, gelecekte de size hizmet etmeyi dört gözle bekleriz.

Yönetim Kurulu

Başkanından Mesaj

Yönetim Kurulumuz

Özaktaç Grup

ÖZGÜR ÖZAKTAÇ

Yönetim Kurulu Üyesi

Özaktaç Grup

AHMET ÖZAKTAÇ

Üretim Direktörü

bottom of page