top of page

PET LOVE

Evcil Hayvan Bakımı

& Taşıma Çantaları

Pet Love, tüylü dostlarımızın ve sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış çeşitli evcil hayvan ürünleri sunan bir markadır. Marka, tasmalardan evcil hayvan taşıma çantalarına kadar, açık hava etkinlikleri sırasında evcil hayvanların güvenliğini ve rahatını sağlayan yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünler sunuyor. Pet Love ürünleri, hayvanlar için güvenli ve toksik olmayan evcil hayvan dostu malzemelerden yapılmıştır. Markanın farklı ebat ve tasarımlardaki ürün yelpazesi, evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaçlarına en uygun ürünü bulmasını kolaylaştırıyor. Pet Love ile evcil hayvanlar ve sahipleri, güvenliklerinden veya konforlarından ödün vermeden açık havada vakit geçirebilirler.

Pet Love, hem evcil hayvanlar hem de sahipleri için rahatlık sağlamak üzere tasarlanmış, çeşitli evcil hayvan ürünleri sunmaktadır. Ürünleri, evcil hayvanlar için hem dayanıklı hem de rahat, güvenli ve emniyetli kalmalarını sağlayan yüksek kaliteli malzemeler içerir. Pet Love'ın ürünleri ayrıca her evcil hayvanın kişiliğine uygun çeşitli renk ve desenlerle şık olacak şekilde tasarlanmıştır.


Markamız, gece yürüyüşleri için reflektörlü tasmalar ve hem sırt çantası hem de omuz çantası olarak kullanılabilen dönüştürülebilir evcil hayvan taşıyıcıları gibi farklı özelliklere sahip ürünler sunmaktadır.

Yenilikçi ve Konforlu
Evcil Hayvan Ürünleri

3 Konsept, Geniş Ürün Yelpazesi

Yılda 3 K Evcil Hayvana Bakıyor

Pratik İşlevsellik & Konfor

Pet Love'ın sırt çantaları, evcil hayvanların rahat ve güvenli bir seyahat deneyimi yaşamasını sağlamak için tasarlanmıştır. Sırt çantaları, evcil hayvanların taşıma sırasında yeterli hava akışına sahip olmasını sağlamak için nefes alabilen malzemelerden yapılmıştır.

 

Sırt çantaları ayrıca, herhangi bir rahatsızlık veya zorlanmayı önlemek için ayarlanabilir askılar ve yastıklı sırt desteği ile sahibi için rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Sırt çantalarında ayrıca evcil hayvan için mamalarını ve diğer temel malzemeleri saklamak için cepler bulunur. Pet Love'ın sırt çantaları ile evcil hayvan sahipleri, dostlarının konforunu ve güvenliğini sağlarken onları maceralara götürebilir.

Tarz ve Konfor İçinde

Seyahat Edin

tarz ve konfor içinde seyehat edin
sürdürülebilirlik taahhüdümüz var

Sürdürülebilirlik Taahhüdümüz Var

Geri dönüştülmüş plastik malzeme kullanıyoruz
Geri dönüştürülmüş plastik malzeme kullanıyoruz.
daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyata satın alma fırsatı
Daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyata satın alma fırsatı.
geri dönüşüm yaparak günlük karbon salınımını %67 oranına azaltabilirsiniz.
Geri dönüşüm yaparak, günlük karbon salınımını %67 oranında azaltacaksınız.
bottom of page