top of page

GOKIDY

Öğren & Oyna

Gokidy, yenilikçi ve eğlenceli oyuncak tasarımlarıyla aileler için anılar yaratan bir markadır. Sevdiklerinizle eğlenmenin hayatın önemli bir parçası olduğunu anlıyoruz, bu nedenle bağ kurmayı sağlayan ve oyun zamanını teşvik eden, yapbozlardan masa oyunlarına kadar birçok oyun seçeneği sunuyoruz. 


Gokidy'de herkes için bir şeyler var. Kalite ve güvenliğe odaklanmaları, ürünlerinin hem eğlenceli hem de güvenli olacağına güvenebilmenizi sağlar. Gokidy ile ailece güzel vakit geçirebilir ve ömür boyu unutulmayacak anlar yaratabilirsiniz.

GOKIDY ürünleri çocuğunuz için en güvenli malzemelerle üretilmiştir.

 

Eğlenceli oyuncaklarımızın yanı sıra çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak ve ailecek oynayabileceğiniz seçeneklerimize göz atın.

Eğlenirken Öğrenmek

Eğlenirken öğrenmek

Çocuklar için güvenli malzemeler

Oyuncak ve kırtasiye seçenekleri

Sürdürülebilirlik taahhüdümüz var

Sürdürülebilirlik Taahhüdümüz 

Özaktaç, çocuklar için güvenli ve gezegenimize saygılı, sürdürülebilir oyuncaklar üretmeye kendini adamıştır. Çevreyi korumanın önemini anlıyoruz ve ürünlerimizin çevresel etkisini en aza indirmeye çalışıyoruz.

 

Oyuncaklarımız ahşap, organik pamuk ve geri dönüştürülmüş plastik gibi doğal ve çevre dostu malzemelerden yapılmıştır. Değerlerimizi paylaşmalarını ve üretim süreçlerinde sürdürülebilir uygulamaları kullanmalarını sağlamak için tedarikçilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Sadece oynaması eğlenceli değil aynı zamanda çocuklarımız için sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunan oyuncaklar yaratmaya inanıyoruz.
 

biyobozunur malzemeden üretilmiştir
Biyobozunur malzemelerden üretilmiştir.

Konsept Mağazalar sadece sıradan perakende satış yerleri değil, bisiklet tutkunları ve aileleri için bir destinasyondur. Binebileceğiniz parkurları ve doğanın güzelliğini hissedeceğiniz botanik bölümleriyle bu mağazalar benzersiz ve interaktif bir alışveriş deneyimi sunuyor.

 

Yeni başlayanlardan uzmanlara kadar herkes bu mağazalarda eğlenecek bir şeyler bulabilir. Bir kafenin varlığı, aile ve arkadaşlarla kaliteli zaman geçirmek için rahat ve dinlendirici bir ortam yaratarak atmosfere katkıda bulunur. İster bisiklet alışverişi yapmak ister sadece bir fincan kahve içmek isteyin, Konsept Mağazaları herkese uygun bir şeyler sunar. Gelin, bu sıra dışı mağazalarda bisiklet sürmenin keyfini bambaşka bir şekilde keşfedin.

Konsept Mağazalarımızda Eğlenceyi Deneyimleyin

Konsept mağazalarımızda eğlenceyi deneyimleyin

Çok Yakında Sizlerle !

bottom of page